pióro businessu
W uznaniu za szczególną promocję zabytków i architektury Miasta Krakowa z perspektywy rzeki Wisły firma Kraków For You Sp. z o.o została wyróżniona przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego Piórem Businessu. Uroczystość odbyła się w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa z udziałem najznamienitszych gości, w tym przedstawicieli naszej firmy.
Nagrody „Pióro Businessu” są wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości produkcji oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Statuetki są przyznawane przez Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business”. „Pióro Businessu” przyznawane jest firmom, które działają w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Statuetkę zaprojektował prof. Marian Konieczny.
pióro businessu
W trakcie uroczystości prezydent Krakowa Jacek Majchrowski odebrał Medal 120-lecia Spółdzielczości Uczniowskiej od Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. Wydarzeniu towarzyszył wykład prof. dr hab. Joanny Dudy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. 
Zdjęcia: W.Majka/Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa oraz materiały własne Kraków For You.