Rejs po Wiśle w Krakowie

rejs po wiśleWitamy w Krakowie, siedzibie królów Polski oraz miejsca, gdzie legendarne opowieści przeplatają się z współczesnością.
Rejs po Wiśle w Krakowie gondolą potrwa około dwóch godzin. W pierwszych minutach reju  popłyniemy w dół Wisły. Będziemy mogli zaobserwować z pokładu łodzi wiele krakowskich zabytków.  Następnie udamy się w górę Wisły. Już poza granicami miasta będziecie mogli Państwo podziwiać dziewicze brzegi najpiękniejszej z polskich rzek.

 

 

Atrakcje, do skorzystania z których zapraszamy Państwa serdecznie  są związane ze spędzeniem Państwa wolnego czasu na naszych jednostkach.

 

rejs po wiśleWieczór panieński / wieczór kawalerski   – organizacja niezapomnianych chwil dla najbliższej koleżanki czy kolegi w postaci rejsu po krakowskiej Wiśle na pewno dostarczy niesamowitych wrażeń!!!  Do Państwa dyspozycji oferujemy 12-odobową gondolę lub większy statek, który na pokład może zabrać 40 pasażerów. Wystarczy zabrać małe ” co nieco” na pokład naszego statku, dobry humor i gotowe. Miłej zabawy!

 

 

rejs po wiśleRejs po Wiśle w Krakowie to także rejs z ukochaną osobą w przyjemniej otoczce kolacji przy świecach pod Wawelem.  Jest to sposób na romantyczny wieczór, podczas którego można spędzić rocznice ślubu małżonków lub urodziny. Świetnym pomysłem będzie oświadczyć się dziewczynie pod smokiem wawelskim lub Kładką Bernatką – kładką zakochanych… z pewnością łezka w oku się zakręci…

 

 

 

rejs po wiśleRejs gondolą po Wiśle to również rejs dla gości weselnych z szampanem dla  Państwa Młodych, eventy firmowe czy spotkanie integracyjne studentów jak na przykład Erazmus. Rejsy z grupami szkolnymi nie są nam obce! Możemy dla takich grup zorganizować lekcję edukacyjną podczas rejsu, np. z przyrody, historii lub geografii. Do obsługi młodszych pasażerów nasze jednostki pływające są doskonale przystosowane. Również  organizacja fajnej wycieczki wodnej Wisłą dla młodzieży nie jest nam obce. Jesteśmy w stanie obsłużyć jednorazowo tak na prawdę ponad 100 osób, chętnych wziąć udział w wodnych wojażach.

 

 

wieczór panieński kawalerskiMożemy zorganizować dla Państwa potrzeb prezent w postaci sesji fotograficznej Państwa Młodych na pokładzie gondoli. Z pewnością zdjęcia na tle Wzgórza Wawelskiego czy Kościoła na Skałce będą się ładnie prezentować w ślubnym albumie.

 

 

Wszystkie nasze jednostki są do Państwa dyspozycji! Czekamy na Państwa propozycje! Będziemy się starali sprostać Państwa oczekiwaniom!

Życzymy udanej wycieczki!