WIECZÓR PANIEŃSKI KAWALERSKI

Wieczór panieński kawalerski jest niewątpliwe jednym z wielu spraw, jakie trzeba przygotować przed ślubem.Wieczór taki dla przyszłych małżonków organizują najbliżsi znajomi lub narzeczeni.Zwykle wieczory kawalerskie i panieńskie organizowane są na dwa tygodnie przed ślubem. Na trzy miesiące przed uroczystością zaślubin powinny pojawiać się pierwsze wizje wieczorów, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik! Choć są i takie pary, które bawią się na dzień przed ślubem, co jest zgodnie z tradycją. Jednak odradzamy takie rozwiązanie, ponieważ całonocna impreza może negatywnie wpłynąć na wygląd i nastrój uczestników podczas ślubu i wesela.

wieczór panieński lub wieczór kawalerskiJeżeli już mamy ustalony termin tego wyjątkowego wieczoru, należy zastanowić się, kogo zaprosić na tę szaloną imprezę. Najważniejszą zasadą jaką powinna kierować się panna młoda przy wyborze gości na swój ostatni wieczór to zapraszać tylko najlepsze koleżanki, gdyż wieczór panieński ma być przede wszystkim radosny i beztroski. Należy wybierać tylko te przyjaciółki, które na pewno nie odmówią zaproszenia. Koleżanek, wśród których przyszła pani młoda nie będzie czuć się pewnie, z pewnością nie należy zapraszać! Będą one tylko psuły zabawę i będzie to zmarnowana noc!

wieczór panieński kawalerskiNa swój wieczór kawalerski przyszły Pan młody również powinien zaprosić tych znajomych, w których towarzystwie najlepiej się czuje. Musi mieć pewność, że nie zawiodą oni w najtrudniejszych momentach wieczoru. Przygotowując wieczór kawalerski warto pamiętać o zainteresowaniach pana młodego. Duże znaczenie ma również poczucia humoru zainteresowanych. Zaproszeni koledzy połączeni myślą że to ostatni oficjalny wolny wieczór w życiu przyszłego męża , będą dokładać wszelkich starań aby przeżyć go jak najlepiej.

Organizacja wieczoru panieńskiego kawalerskiego na statku bądź gondoli może być świetnym wstępem na całonocnych wojaży w Krakowie! Warto pamiętać o fajnym, dostosowanym do takiego wydarzenia stroju wieczorowym czy przebraniu. Całą łódkę można przystroić na okoliczność imprezy balonami, kokardkami, confetti. Nie można zapominać o cateringu i o schłodzonych napojach ? Więcej inspiracji znajdą Państwo tutaj.

wieczóe panieński lub wieczór kawalerskiwieczór panieński lub wieczór kawalerski

Serdecznie zapraszamy na wieczór panieński kawalerski na pokładzie naszego statku, który mieści 40 osób. W naszej flocie posiadamy również 12-osobowe łodzie motorowe oraz gondole. Na naszych jednostkach pływających znajduje się imprezowe oświetlenie oraz nagłośnienie. Istnieje możliwość zabrania na pokład pendrive z własną muzyką.

Dodatkowym atutem jednej z naszych łodzi „Pomarańcza” jest znajdujący się na pokładzie dance-floor, gdzie można zaprosić „tancerza” lub „tancerkę”.

Sprawdź naszą ofertę rejsy po Wiśle w Krakowie