Rejsy po Wiśle w Krakowie ?

 

 

Rejs po Wiśle 30 minut 

Kup bilet normalny: 30zł 
Kup bilet ulgowy: 25zł

Rejs po Wiśle w Krakowie rozpoczynamy u podnóży Wawelu i obieramy kierunek na Salwator. Podziwiamy Klasztor Norbertynek. Mijamy Most Zwierzyniecki i nawracamy w kierunku Centrum Manggha, a po drodze oglądamy Dom Papieski . Ostatnim punktem jest Kościół Na Skałce, skąd wracamy do przystani pod Wawelem. 

Rejs po Wiśle 60 minut – Kazimierz

Kup bilet normalny: 45zł
Kup bilet ulgowy: 40zł

Rejs po Wiśle w Krakowie rozpoczyna się pod Wawelem. Płyniemy w kierunku Salwatora, po drodze Klasztor Norbertynek. Przepływamy pod Mostem Zwierzynieckim, dalej podziwiamy Dom Papieski i nawracamy w kierunku Centrum Manggha. Dalej płyniemy w kierunku Kazimierza i Podgórza, gdzie zawracamy, aby obejrzeć ostatnią niezwykłą atrakcję, czyli Kościół Na Skałce. Wracamy do przystani pod Wawelem.

Rejs po Wiśle 60 minut – Klasztor Kamedułów

Kup bilet normalny: 45zł
Kup bilet ulgowy: 40zł

Ruszamy w rejs po Wiśle u podnóży Wawelu w Krakowie i obieramy kierunek na Salwator. Po drodze podziwiamy niezwykły Klasztor Norbertynek i dalej przepływamy pod Mostem Zwierzynieckim. Tym razem nie nawracamy, lecz płyniemy dalej w kierunku Zamku Przegorzały i Klasztoru Kamedułów. Wykonujemy zwrot o 180 stopni i płyniemy zobaczyć z bliska Dom Papieski. Dalej zmierzamy  w kierunku Centrum Manggha i nawracamy podziwiając ostatnią atrakcję widzianą z pokładu naszego statku – Kościół Na Skałce. Wracamy do przystani pod Wawelem.

Rejs po Wiśle 3,5 godziny – Tyniec

Bilet normalny: 100zł
Bilet ulgowy: 70zł

Rejs po Wiśle w Krakowie startuje u podnóży Wawelu. Płyniemy w kierunku na Salwator. Po drodze oglądamy niezwykły Klasztor Norbertynek. Mijamy Most Zwierzyniecki i płyniemy dalej w kierunku Zamku Przegorzały i Klasztoru Kamedułów. Dalej przekraczamy Stopień Wodny Kościuszko i zmierzamy prosto w kierunku Tyńca. Z Tyńca wracamy w kierunku Krakowa. Po drodze podziwiamy Dom Papieski. Dalej zmierzamy  w kierunku Centrum Manggha i Kościoła Na Skałce, skąd wracamy do przystani pod Wawelem.