Zapraszamy serdecznie na rejs statkiem Albatros w Krakowie czyli zapraszamy na niesamowitą przygodę pod Wawelem! Proponujemy Państwu szczególną formę odpoczynku, która zaczyna się u stóp Wawelu.
Statek Albatros może pomieścić na swoim pokładzie 40 osób. Załoga statku to Kapitan i jego pomocnik bosman. Czas rejsu statkiem po Wiśle mogą Państwo sami wybrać, przy czym najkrótszy rejs trwa pół godziny.

Podczas wycieczki mogą Państwo podziwiać piękno otaczającej przyrody, zobaczyć wiele nadwiślańskich zabytków albo rozkoszować się błogim lenistwem. Na pokładzie statku znajdują się wygodne siedziska oraz stoły, na których można postawić schłodzone napoje podczas gorących dni. Staramy się aby rejs statkiem był miłym wspomnieniem z Krakowa.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rejs statkiem

Rejs statkiem po Wiśle w Krakowie to świetna alternatywa np. wieczoru panieńskiego w lokalu czy urodzin w domu. Można zaskoczyć swoich gości oryginalnym pomysłem zorganizowania przyjęcia na pokładzie Albatrosa lub gondoli. Nagłośnienie zamontowane na statku pozwoli w rytmach ulubionej muzyki świętować ostatnie chwile jako panny lub kawalera. Wystarczy przynieść ze sobą pen-drive-a! Dla mniejszej ilości osób rejs statkiem po Wiśle może się odbyć gondolą, która jest małym statkiem.

 

 

rejs statkiem

Nasze wycieczki z przewodnikiem to świetna oferta zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm, grup zorganizowanych i szkół. Na pokładzie Albatrosa można urządzić wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, urodziny, rocznicę, integracyjne, zaręczyny, wesela czy też komunie. Podczas rejsu możecie Państwo nie tylko podziwiać panoramę Krakowa z perspektywy Wisły, ale także skorzystać z naszego wyśmienitego cateringu, czy też wziąć udział w lekcji historii o Krakowie i posłuchać legend krakowskich.

 

Nasza krakowska firma narodziła się z miłości do Krakowa, w którym żyjemy, natomiast rejs statkiem małym lub dużym to nasza pasja, pasja do żeglugi. Chcemy aby turystyka wiślana w Krakowie podniosła  świadomość społeczną na temat królowej polskich rzek, aby Krakowianie i turyści z kraju i zagranicy mogli w atrakcyjny sposób spędzić trochę wolnego czasu. Pragniemy aby nasi pasażerowie czuli się komfortowo na pokładzie naszych jednostek.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: krakow.for.you@interia.pl